Informacja o usługach dostępnych w Poradni Stomatologicznej

czytaj więcej...

 

Zakres usług

  • - profilaktyka stomatologiczna u dzieci i dorosłych
  • - stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych
  • - chirurgia stomatologiczna dzieci i dorosłych
  • - konsultacje z zakresu chirurgii szczękowej
  • - protetyka - pełen zakres
  • Terapia schorzeń stawów skoroniowo-żuchwowych

Gwarancja

Na wypełnienia wykonane w naszej Poradni udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. O warunkach gwarancji każdy chory jest informowany indywidualnie.

 

Wizyty w Poradni Stomatologicznej są możliwe w następujących godzinach:

poniedziałek  16:00 - 20:00

wtorek 18:00 - 20:00

czwartek 18:00-20:00

piątek - 9:00 - 11:00

sobota 10:00 - 13:00

niedziela - wyłącznie nagłe przypadki

Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie terminu: 79 303 3003

 

Sprzęt

Poradnia Stomatologiczna jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, spełniający wszystkie normy Unii Europejskiej. Stosujemy wypełnienia renomowanych firm światowych. Zazwyczaj są to wypełnienia światłoutwardzalne. Do utwardzania wypełnień używamy diodowej lampy polimeryzacyjnej z frakcjonowaną emisją światła, co zapobiega powstawaniu naprężeń w wypełnieniach i zapewnia większą ich trwałość. Lampa diodowa zapewnia stałą długość emitowanej fali świetlnej, niezmienną w ciągu całej eksploatacji, co gwarantuje pełne wykorzystanie możliwości wypełnień światłoutwardzalnych.

Bezpieczeństwo Pacjentów

Zawsze, gdy jest to możliwe, stosujemy sprzęt jednorazowy. Do sterylizacji sprzętu wielorazowego stosujemy autoklaw klasy B, wyposażony w funkcję tzw. próżni frakcjonowanej. Autoklaw jest sterowany mikroprocesorem, a prawidłowość każdego cyklu sterylizacji jest udokumentowana automatycznym wydrukiem raportu.

Mimo, że autoklawy tej klasy nie są jeszcze wymagane w Polsce i EU, nasza Przychodnia stosuje je już od 2000r., w trosce bezpieczeństwo Pacjentów.

System zarządzania jakością ISO 9000-2000

Od 1999r. doskonalimy wewnętrzne procedury zarządzania jakością. Obecnie wszystkie nasze procedury są dostosowane do systemu zarządzania jakością ISO 9000-2000